okyanus inşaat boya Kocaeli logo
OKYANUS İNŞAAT
 BOYA ÇATI ve İZOLASYON.
Türk Web Ajans

 


 

Türk Web Ajans

KURUMSAL

Hakkımızda / Okyanus İnşaat Boya - İzmit

Okyanus inşaat boya çatı ve izolasyon firmamız 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yılda ortalama 680.000 m2 dış cephe kaplayan firmamız, mantolama alanında oldukça profesyoneldir. Binalarınızın dış cephe izolasyon sistemini yaparak sizde %40 a varan kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu kazancınız kış aylarında düşük yakıt giderleri, yaz aylarında ise klima elektrik tüketiminde faturalarınıza yansıyacaktır. Yalıtım (izolasyon) su yalıtımı, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olarak Okyanus Boya kaliteli ve ekonomiktir. % 100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz devam etmektedir.

Kuruluşta bir ekiple başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda ihtiyacı karşılamaya yönelik ekip sayısını hızla arttırmış, iskele ekibi, sıva ekibi ve boya ekibi olarak departmanlara ayrılmıştır. Çok geniş referans kitlesine sahip olan Okyanus İnşaat ve Boya firması, günümüz yüksek teknoloji yalıtım malzemeleri ve kaliteli yüzey boyalarını araştırma-geliştirme ekibi ile yakından takip etmektedir. Uygulama sonrası müşterilerine sunduğu hizmetleri ile de, rakip firmalarının bir adım önünde olmayı başarmıştır. Şu an onbeş ayrı ekibi ile müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. İşçi sağlığı ve güvenliğine oldukça dikkat eden firmamızda çalışan tüm dış cephe ustaları sosyal sigortalar kurumu ile birlikte özel güvenlik sigortaları ile korumaya alınmış, olası kazalara karşı, güvenlik maksimum seviyeye çıkartılmıştır.
Binanıza bizi davet ederek tamamen ücretsiz keşif ile binanızı etüt ediyor, deneyimlerimiz ve teknolojik yenilikleri de göz önünde tutarak size kalıcı çözümler üretiyoruz.

 

 Misyonumuz
Güçlü, Güvenilir ve Kaliteli Ürünlerimiz ile Sürdürülebilir Rekabeti Sağlayarak, Toplumsal ve Çevresel Değerlere Bağlı, Kazancını Yatırıma Dönüştürüp Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunan Bir Kuruluş Olarak Tadilat ve Mantolama Sektöründe Yeni Bir Soluk Olmak İçin Varız.

Vizyonumuz
İnşaat Sektöründe Kalite, Maliyet ve Servis Olarak En İyi Hizmet Veren, Ülke içinde Lider, Dünya Çapında da taninmiş Bir Marka Olmak.


 

Kocaeli'nin Mantolama Lideri

 Okyanus inşaat boya çatı ve izolasyon firmamız 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yılda ortalama 480.000 m2 dış cephe kaplayan firmamız, mantolama alanında oldukça profesyoneldir. Binalarınızın dış cephe izolasyon sistemini yaparak sizde %40 a varan kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu kazancınız kış aylarında düşük yakıt giderleri, yaz aylarında ise klima elektrik tüketiminde faturalarınıza yansıyacaktır. Yalıtım (izolasyon) su yalıtımı, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olarak Okyanus Boya kaliteli ve ekonomiktir. % 100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz devam etmektedir.   [ Devamını Oku ]


ÜCRETSİZ KEŞİF

Okyanus İnşaat'ı binanıza davet ederek, ölçüm bilgilendirme, fiyatlandırma işlemlerini hemen yaptırabilirsiniz. Bu işlemler için hiç bir ücret ödemezsiniz.

 


3D BİNA MANTOLAMA

 Mantolama yaptırmayı düşündüğünüz binalarınızda, mantolama sonrası oluşacak renk uyumu, sövelerin duruşu, denizlik ve payandaların yakışıp yakışmayacağı gibi tüm konuları önceden görebilmenizi sağlıyoruz.

Mantolama firmalari Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı

Mantolama firmalari Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı

Mantolama firmalari Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı
Mantolama firmalari

ŞEKERBANK EKO KREDİ

12 Ay %0 Vade, 60 Aya varan vade imkanları.

KREDİ KARTINA 9 AY VADE

Şirket bünyemizde 12 - 15 Ay senet imkanı.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

1000m² üzeri projelerde Enerji Kimlik Belgesi hediye.

DENEYİMLİ UYGULAMA EKİBİ

Tüm personelimize iş güvenlik ekipmanları ile güvenlik eğitimi ve sigortası.