okyanus inşaat boya Kocaeli logo
OKYANUS İNŞAAT
 BOYA ÇATI ve İZOLASYON.
Türk Web Ajans

 


 

Türk Web Ajans

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ücretsiz ölçüm ve fiyat teklifi
Okyanus inşaat boya binanızda ücretsiz bir keşif yapar ve bina ölçüleri, yapılacak işlemler, kullanılacak malzemelerle ilgili sizleri bilgilendirir.

 3D Bina Boyama
Binanızın işlem sonrası görünümünü önceden görmek ve birden fazla seçeneklerin arasından size uygun olanını seçmek istemez misiniz? Hemen bizi arayın Ücretsiz bilgisayar ortamında hazırladığımız bina görsellerinize bakarak dilediğiniz renk seçeneklerine zevkinize göre karar verin.

Ön Bilgilendirme Sunumu
Asla sürprizlerle karşılaşmazsınız. Özenle hazırladığımız dosyamız ile binanıza gelerek sizlere özel bir bilgilendirme sunumu yapıyoruz. Böylece yöneticiden bina sakinlerine kadar hizmet alacak herkes, işleyişi ve kanuni haklarını önceden bilir.

 

Keşif Talep Formu
       4607       

 


 

Kocaeli'nin Mantolama Lideri

 Okyanus inşaat boya çatı ve izolasyon firmamız 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yılda ortalama 480.000 m2 dış cephe kaplayan firmamız, mantolama alanında oldukça profesyoneldir. Binalarınızın dış cephe izolasyon sistemini yaparak sizde %40 a varan kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu kazancınız kış aylarında düşük yakıt giderleri, yaz aylarında ise klima elektrik tüketiminde faturalarınıza yansıyacaktır. Yalıtım (izolasyon) su yalıtımı, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olarak Okyanus Boya kaliteli ve ekonomiktir. % 100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz devam etmektedir.   [ Devamını Oku ]


ÜCRETSİZ KEŞİF

Okyanus İnşaat'ı binanıza davet ederek, ölçüm bilgilendirme, fiyatlandırma işlemlerini hemen yaptırabilirsiniz. Bu işlemler için hiç bir ücret ödemezsiniz.

 


3D BİNA MANTOLAMA

 Mantolama yaptırmayı düşündüğünüz binalarınızda, mantolama sonrası oluşacak renk uyumu, sövelerin duruşu, denizlik ve payandaların yakışıp yakışmayacağı gibi tüm konuları önceden görebilmenizi sağlıyoruz.

Ucretsiz kesif Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı

Ucretsiz kesif Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı

Ucretsiz kesif Kredi kartı ile Mantolama, kart geçerli olan Mantolamacı
Ucretsiz kesif

ŞEKERBANK EKO KREDİ

12 Ay %0 Vade, 60 Aya varan vade imkanları.

KREDİ KARTINA 9 AY VADE

Şirket bünyemizde 12 - 15 Ay senet imkanı.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

1000m² üzeri projelerde Enerji Kimlik Belgesi hediye.

DENEYİMLİ UYGULAMA EKİBİ

Tüm personelimize iş güvenlik ekipmanları ile güvenlik eğitimi ve sigortası.